Asteburuko partiduak

Kronika - Erredakzioa 2024ko ots. 10a, 00:00
FUTBOLA
NSK. EUSKAL LIGA Real Sociedad-Hernani Zubietan Bihar 18:00
MUT. OHOR. ERREG. Beasain-Hernani Loinazen Gaur 16:00
MUT. JUB. NAZIONALA Ordizia-Hernani Altamiran Gaur 18:30
MUT. OHOR. KAD. Hernani-Mundarro Zubipen Gaur 10:30

ERRUGBIA

MUT. OHOR. B MAILA Uribealdea-Hernani Mungian Gaur 16:00
23 URTEZ AZPIKOAK Hernani-Les Abelles Landaren Bihar 12:00
18 URTEZ AZPIKOAK Hernani-La Unica Landaren Bihar 11:00
16 URTEZ AZPIKOAK Hernani-Durango Landaren Bihar 12:30

BOLEIBOLA

NSK. KADETEAK Hernani 3-Altza Hernanin Gaur 10:00
NSK. INFANTILAK Hernani 2-Aldapeta Hernanin Gaur 10:00

ESKU PELOTA

PROMOZIO. BINAKAKOA Alberdi II-Lizeaga/
Mata-Arbizu
Bilbon Gaur 17:15
PROMOZIO. BINAKAKOA Agirre-Iztueta/
Exposito-Gaskue
Tolosan Etzi 16:30
MUT. INFANTILAK Mendiable-Azpeitia II/Intxurre Hernanin Gaur 17:00
MUT. INFANTILAK Behar Zana/Iglesia-Alberdi Villabonan Gaur 11:00
MUT. INFANTILAK Barrenetxea-Madina/
Mundarro
Hernanin Gaur 18:00
MUT. INFANTILAK Hernanidez-Barrenetxea/
Alde Zaharra
Hernanin Gaur 17:30
MUT. ALEBINAK Oiarpe/Miranda-Makatzaga Oiartzunen Gaur 13:00
MUT. ALEBINAK Ortiz de Arri-Lujanbio/
Aretxabaleta
Hernanin Gaur 16:00
MUT. ALEBINAK Labaka II-Nieto/Intxurre Hernanin Gaur 16:30
TRINKETEA Amets Makatzaga/
Manex Alberdi
Gaskan Gaur 15:00
TRINKETEA Ekhi Oses/Behar Zana Gaskan Gaur 15:30
TRINKETEA Behar Zana/Oinatz Gaskon Gaskan Gaur 17:00
TRINKETEA Joseba Arretxe/Cuesta Gaskan Gaur 17:30
TRINKETEA Behar Zana/Isasti Gaskan Gaur 15:00
TRINKETEA Unax Pascual/Behar Zana Iruran Gaur 10:30
TRINKETEA Iñigo Labaka/Eple Iruran Gaur 11:30
TRINKETEA Alde Zaharra/Jon Jara Iruran Gaur 17:30
TRINKETEA Intza/Unax Manterola Iruran Gaur 16:00
TRINKETEA Alde Zaharra/Barandiaran Iruran Gaur 10:30
TXAPEL. PRIBATUAK Oier Arsuaga/Zehazteke Zizurren Bihar 09:00
TXAPEL. PRIBATUAK Labaka-Arsuaga/Lapke Lesakan Bihar 12:30
TXAPEL. PRIBATUAK Ekhi Oses-Otaegi/Nafarroa Donezteben Bihar 10:00

PALA

ELITE Murillo-Ardanaz/
Irazustabarrena-Ruiz de Azua
Gasteizen Gaur 16:00
ELITE Martin-Saez/Galdos-Igoa Gasteizen Gaur 16:00
EH IREKIA 1 MAILA Oberena/Hernani-Erreka Lekunberrin Gaur 16:00
EH IREKIA 1 MAILA Larraun/Hernani Lekunberrin Gaur 16:00

 

Kronika egunero, euskaraz eta doan jasotzen segi ahal izateko, Kronikakide gehiago behar dira, eta zer esanik ez, proiektu komunikatibo sendo eta profesional bat garatu nahi badugu.
Egin zaitez KronikaKide!