Asteburuko emaitzak

ERRUGBIA

NSK. EUSKAL LIGA Hernani-Bera Bera 6-7
MUT. 18 URTEZ AZP. Hernani-Ordizia 22-0
MUT. 16 URTEZ AZP. Hernani-Ordizia 34-7

FUTBOLA

NSK. OHOR. ERREG. Hernani-Bergara 2-1
MUT. OHOR. ERREG. Zumaiako-Hernani 0-1
MUT. ERREG. PREF. Mundarro-Touring 2-1
MUT. ERREG. PREF. Real Union-Hernani 5-0
NSK. ERREG. PREF. Hernani-Elgoibar 0-2
MUT. ERREG. 1GO MAILA Mundarro-Trintxerpe 1-1
MUT. JUB. LIGA NAZIONALA Hernani-Arrupe Chaminade 2-1
MUT. JUB. OHOR. MAILA Vasconia-Mundarro 5-1
MUT. JUB. OHOR. MAILA Hernani-Sanpedrotarra 2-1
MUT. JUB. PREF. Mundarro-Gure Txokoa 0-3
MUT. JUB. 1GO MAILA Hernani-Santo Tomas Lizeoa 2-2
MUT. KAD. OHOR. MAILA Vasconia-Mundarro 4-2
MUT. KAD. OHOR. MAILA Hernani-Real Sociedad 1-2
NSK. KAD. 1GO MAILA Intxaurdi B-Hernani 7-1
MUT. KAD. PREF. Mundarro-Igeltegi 2-1
MUT. KAD. PREF. Gure Txokoa-Hernani 4-3
NSK. INF. OHOR. MAILA Zarautz-Hernani 3-1
MUT. INF. OHOR. MAILA Euskalduna-Hernani 1-2
NSK. INF. 1GO MAILA Hernani-Ostadar 2-3
MUT. INF. 1GO MAILA Trintxerpe-Hernani 6-1
MUT. INF. TXIKIAK Mundarro-Eibar 0-5

SASKIBALOIA

MUT. GIP. 1GO MAILA Inter de Mitente-Mundarro 79-62
MUT. GIP. 2. MAILA Hernani-Mondragon Unibertsitatea 64-59
MUT. GIP. 3. MAILA Zurrut-Mundarro B 92-48
MUT. GIP. 3. MAILA Mundarro-Ostadar 67-30
MUT. JUBENILAK Mundarro-Oiarso 32-37
MUT. JUBENILAK Oiarso-Hernani 94-38
NSK. KADETEAK Mundarro-Zast 29-82
MUT. KADETEAK Hernani-Easo 54-49
MUT. KADETEAK Internacional-Mundarro 32-44
MUT. INFANTILAK Zast-Hernani 24-69
MUT. INFANTILAK Aldapeta Maria-Mundarro 45-14

BOLEIBOLA

NSK. EUSKAL LIGA Hernani-Lekeitio 0-3
MUT. EUSKAL LIGA Ostadar-Hernani 0-3
NSK. JUBENILAK Harresi 1-Hernani 2 3-2
NSK. KADETEAK Hernani 1- Aldapeta A 0-3
NSK. KADETEAK Hernani 3-Harresi 1-3
NSK. KADETEAK Hernani 2-Tolobolei 2-3
NSK. INFANTILAK Hernani 1-Arizmendi 3-1
NSK. INFANTILAK Hernani 2-La Asuncion 3-0
MUT. INFANTILAK Aldapeta-Hernani 2 1-3

ESKUBALOIA

MUT. GIP. 2. MAILA Elgoibar-Hernani 29-31
NSK. JUBENILAK Hernani-Elgoibar 25-20
MUT. JUBENILAK Hernani-Legazpi 27-23
NSK. KADETEAK Bergara-Mundarro 16-17
NSK. KADETEAK Hernani-Bera Bera 23-18
MUT. KADETEAK Hernani-Saieko 34-26
NSK. INFANTILAK Hernani-Bergara 29-13
MUT. INFANTILAK Bera Bera-Hernani 28-23

ERREMONTEA

1GO PARTIDUA Etxarri-Zaldua/Loitegi-Zubiri 28-35
BINAKAKO TXAPELKETA Ansa II-Juanenea/Aldabe-Azpiroz 40-37
3. PARTIDUA Segurola-Barrenetxea IV/
Ezkurra II-Larrañaga
40-26

PALA

MUT. NAG. 2. MAILA Loiolatarra 2/Agirre-Zubiarrain 13-25
NSK. JUBENILAK Txulobi/Iriondo-Miner 17-30
NSK. JUBENILAK Saralegi-Tolaretxipi/Intxurre 1 30-24
NAFAR JOKOAK Larraina/Martin Etxeberria 24-25

ESKU PELOTA

ESKU PELOTA    
MUT. NAG. 1GO MAILA Iñigo Labaka-Lapke  22-0
MUT. NAG. 1GO MAILA Zazpi Iturri/Xabier Ortiz de Urbina 22-6
MUT. NAG. 1GO MAILA Xabier Salaberria/Azkoitia 5-22
MUT. NAG. 2. MAILA Jon Jara/Tolosa 22-4
MUT. NAG. 2. MAILA Garikoitz Arizmendi/Tolosa 22-5
MUT. NAG. 2. MAILA Otsabio/Josu Altuna 5-22
MUT. JUB. 1GO MAILA Ilunpe/Oier Alegria 22-2
MUT. JUB. 1GO MAILA Ilunpe/Xuban Goñi 22-3
MUT. JUB. 2. MAILA Lapke/Deskarga-Azpeitia 22-8
MUT. JUB. 2. MAILA Eple/Xuban Iturbe 7-22
MUT. JUB. 2. MAILA Ataun/Oihan Legarreta 22-18
MUT. JUB. 2. MAILA Julen Deskarga/Oiarpe 22-14
MUT. JUB. 2. MAILA Markel Urdangarin/Ataun 7-22
MUT. KAD. 1GO MAILA Oier Azpeitia/Ilunpe 18-5
MUT. KAD. 2. MAILA Aimar Zabala/Tolosa 11-18
MUT. KAD. 2. MAILA Unax Pascual/Gazteleku 3-18
MUT. KAD. 2. MAILA Behar Zana/Oinatz Gaskon 18-5
MUT. KAD. 2. MAILA Gazteleku/Joseba Arretxe 18-15
MUT. KAD. 2. MAILA Intxurre/Amets Galatas 18-4
MUT. KAD. 3. MAILA Arretxe-Alberdi/Abantzu 22-17
NAF. JOK. MUT. 4/5 Beñat Apezetxea-Zugarralde 18-1
NAF. JOK. MUT. 4/5 Ultzama/Egoitz Elizegi 18-3
NAF. JOK. NSK. KAD. Sagardui-Legarreta/Ados Pilota 18-13
NAF. JOK. ALEB. Zurutuza-Apezetxea/Berriozar 18-10
NAF. JOK. BENJ. Zabala-Elizegi/San Miguel 2-1
BANKOA-DV TXAPELKETA Elola-Antton Apezetxea/
Alberdi-Cuairan
22-17
BANKOA-DV TXAPELKETA Eñaut Lizeaga-Telleria/
Irribarria-Peñalver
9-22
LIZARRAKO TXAPELKETA Oier Arsuaga/Markina 18-5
LIZARRAKO TXAPELKETA Unax Manterola/Joko Alai 6-18
BAZTANGO TXAPELKETA Galdos-Mendiable/Villabona 5-18
BAZTANGO TXAPELKETA Ormazabal-Zugasti/Ultzama 18-0
LEZAMAKO TXAPELKETA Ojuel-Lizeaga/Bizkaia 22-18
Kronika egunero, euskaraz eta doan jasotzen segi ahal izateko, Kronikakide gehiago behar dira, eta zer esanik ez, proiektu komunikatibo sendo eta profesional bat garatu nahi badugu.
Egin zaitez KronikaKide!