Asteburuko partiduak

ERRUGBIA
BARNERATZAILEA Las Rozas Txapelketa El Cantizalen Gaur 11:00
MUT. SUB 18 Zazpiko errugbi txapelketa Landaren Gaur 13:00
MUT. SUB 16 Zazpiko errugbi txapelketa Landaren Gaur 13:00
MUT. SUB 14 VRAC Txapelketa Pepe Rojon Gaur 10:00

SASKIBALOIA

MUT. GIP. 1GO MAILA Hernani-Askatuak Kiroldegian Gaur 16:00
NSK. KADETEAK Antigua Luberri-Mundarro Benta Berrin Bihar 10:00
MUT. KADETEAK Hernani-Zast 2007 Kiroldegian Bihar 12:00

ESKU PELOTA

HERRIARTEKOA Aretxabaleta/Hernani Aretxabaletan Bihar 16:30
MUT. NAG. 4,5 Behar Zana/Paul Ojuel Villabonan Gaur 11:15
MUT. JUB. 4,5 Gazteleku/Julen Deskarga Andoainen Gaur 16:00
MUT. JUB. 4,5 Oier Alegria/Tolosa Hernanin Gaur 12:00
MUT. KAD. 4,5 Unax Pascual/Behar Zana Hernanin Gaur 11:30
MUT. KAD. 4,5 Añorga/Markel Urdangarin Añorgan Gaur 10:00
MUT. KAD. 4,5 Tolosa/Martin Alberdi Tolosan Gaur 11:30
MUT. INFANTILAK Ziganda-Garaialde/Oiarpe Hernanin Gaur 11:00
MUT. ALEBINAK Oier Arsuaga/
Imanol Ormazabal
Villabonan Gaur 17:30
MUT. ALEBINAK Azkoitia/Labaka-Zugasti Azkoitian Gaur 16:00
MUT. BENJAMINAK Umore Ona/Aurrera Goizuetan Gaur 11:00

FUTBOLA

NSK. OHOR. ERREG. Touring-Hernani Fanderian Gaur 12:00
MUT. OHOR. ERREG. Hernani-Oiartzun Zubipen Bihar 16:30
NSK. ERREG. PREF. Orioko-Mundarro Mendibeltzen Gaur 15:30
NSK. ERREG. PREF. Hernani-Intxaurdi Zubipen Gaur 19:30
MUT. ERREG. PREF. Hernani-Zestoa Zubipen Gaur 17:30
MUT. ERREG. 1GO MAILA Zumiako-Mundarro Aita Marin Gaur 18:15
MUT. JUB. NAZIONALA Hernani-Aurrera de Vitoria Zubipen Bihar 11:30
MUT. JUB. OHOR. MAILA Mundarro-Martutene Zarkumendegin Gaur 15:30
MUT. JUB. OHOR. MAILA Hernani-Pasaia Zubipen Gaur 15:30
MUT. JUB. 1GO MAILA Mundarro-Lengokoak Zarkumendegin Gaur 17:45
MUT. KAD. OHOR. MAILA Aizkorri-Mundarro Alustizan Gaur 12:30
MUT. KAD. OHOR. MAILA Hondarribia-Hernani Ondartzan Gaur 12:30
MUT. KAD. 1GO MAILA Real Union-Mundarro Galen Bihar 15:00
MUT. KAD. 1GO MAILA Trintxerpe B-Hernani Trintxerren Gaur 18:00
MUT. INF. OHOR. MAILA Mundarro-Urola Zarkumendegin Gaur 12:45
NSK. INF. 1GO MAILA Hernani-Arrupe Chaminade B Zubipen Gaur 09:30
MUT. INF. TXIKIAK Mundarro-Ordizia Zarkumendegin Gaur 11:00
MUT. INF. TXIKIAK Anaitasuna-Hernani San Juanen Bihar 16:30
MUT. INF. 1GO MAILA Danena-Hernani Elbarrenan Gaur 13:15

ERREMONTEA

1GO PARTIDUA Susperregi-Zubiri/
Goikoetxea V-Odei
Galarretan Gaur 16:30
2. PARTIDUA Ansa II-Barrenetxea IV/
Urriza-Azpiroz
Galarretan Gaur 17:30
3. PARTIDUA Urrutia II-Martirena/
Loitegi-Apezetxea
Galarretan Gaur 18:30

ESKUBALOIA

MUT. GIP. 2. MAILA Hernani-Donibane Kiroldegian Gaur 18:30
MUT. JUBENILAK Hernani-Amenabar B Kiroldegian Gaur 16:45
NSK. KADETEAK Mundarro-Leizaran Horia Kiroldegian Bihar 11:00
NSK. KADETEAK Urnieta-Hernani Urnietan Gaur 12:00
NSK. INFANTILAK Hernani Akola-Hernani Portu Kiroldegian Gaur 13:00
MUT. INFANTILAK Bidasoa Irun-Hernani Hondarribian Bihar 13:00
ALEBINAK Hernani-Arrate Eibar Kiroldegian Bihar 11:45

BOLEIBOLA

NSK. JUB. (3. POSTUA) Fortuna-Hernani Pio Barojan Gaur 10:00
NSK. KAD. (FINALA) Hernani 3-Aldapeta Maria C Kiroldegian Bihar 12:00
NSK. KAD. (3. POSTUA) Hernani 1-Aldapeta Maria A Kiroldegian Bihar 10:00
NSK. KADETEAK Hernani-Ostadar Kiroldegian Gaur 11:00
NSK. KADETEAK Arizmendi-Hernani 4 Aretxabaletan Gaur 11:00
NSK. INFANTILAK Hernani 1-Arizmendi Kiroldegian Gaur 11:00
NSK. INFANTILAK Hernani 2-Herrikide B Kiroldegian Gaur 11:00

 

Kronika egunero, euskaraz eta doan jasotzen segi ahal izateko, Kronikalari gehiago behar dira, eta zer esanik ez, proiektu komunikatibo sendo eta profesional bat garatu nahi badugu.
Egin zaitez Kronikalari!