Asteburuko emaitzak

FUTBOLA

NSK. OHOR. ERREG

Hernani-Bergara

4-1

MUT. OHOR. ERREG

Real Union-Hernani

3-2

NSK. ERREG. PREF

Mundarro-Goierri Gorri

2-0

NSK. ERREG. PREF

Hernani-Hondarribia

1-0

MUT. ERREG. PREF

Zumaiako-Mundarro

2-0

MUT. ERREG. PREF.

Hernani-Getariako

3-3

MUT. ERREG. 1GO MAILA

Bergara-Mundarro

1-2

MUT. JUB. LIGA NAZIONALA

Hernani-Santutxu

1-2

MUT. JUB. OHOR. MAILA

Mundarro-Zumaiako

2-3

MUT. JUB. OHOR. MAILA

Tolosa-Hernani

4-1

MUT. JUB. 1GO MAILA

Mundarro-Zarautz

4-1

MUT. JUB. 1GO MAILA

Hernani-Urnieta

1-10

MUT. KAD. OHOR. MAILA

Mundarro-Touring

4-1

MUT. KAD. OHOR. MAILA

Hernani-Vasconia

2-1

MUT. KAD. 1GO MAILA

Vasconia-Mundarro

0-1

MUT. KAD. 1GO MAILA

Oiartzun-Hernani

0-1

ESKU PELOTA

PROF. PROM. BINAKAKOA

Egiguren V-Untoria/

Iker Salaberria-Erostarbe

8-22

MUT. NAG. TRINKETEAN

John Linares-Oier Gurutzealde/

Soraluze

Atzeratuta

MUT. NAG. TRINKETEAN

Ekaitz Cisneros-Iñigo Labaka/

Behar Zana

26-40

MUT. NAG. TRINKETEAN

Ioritz Berasarte-Egoitz Altuna/

Pagazpe

x-x

MUT. KAD. TRINKETEAN

Xuban Iturbe/Behar Zana

30-10

MUT. KAD. TRINKETEAN

Oier Azpeitia/Behar Zana

30-25

MUT. NAG. UDABERRI

Xabier Salaberria-Xabier Ortiz

de Urbina/Ilunpe

22-21

MUT. NAG. UDABERRI

Eñaut-Ekain Lizeaga/ Behar Zana

22-5

MUT. NAG. UDABERRI

Garikoitz Arizmendi-Anartz

Oiartzabal/Behar Zana

22-20

MUT. JUB. UDABERRI

Jon Jara-Unai Etxarri/Zazpi Iturri

22-5

MUT. KAD. UDABERRI

Aimar Zabala-Markel

Urdangarin/Tolosa

Atzeratuta

MUT. KAD. UDABERRI

Unax Pascual-Martin Alberdi/

Aretxabaleta

21-22

MUT. KAD. UDABERRI

Intxurre/Iturbe-Azpeitia

22-8

TXAPELKETA PRIBATUAK

Oier Arsuaga/Zaragoza

16-4

TXAPELKETA PRIBATUAK

Oier Macicior/Kimetz Ziganda

18-3

TXAPELKETA PRIBATUAK

Ekhi Oses/Leitza

18-5

TXAPELKETA PRIBATUAK

Ekhi Oses/Leitza

18-10

TXAPELKETA PRIBATUAK

Hodei Exposito-Aizpuru/Lapke

22-17

TXAPELKETA PRIBATUAK

Amets Galatas/Aratz Labaka

18-15

TXAPELKETA PRIBATUAK

Oinatz Gaskon-Oier Arsuaga

6-18

PALA

NSK. BIZKAIA TORNEOA

Nagore-Maider Huizi/

Agirresarobe-Ariane Arrieta

2-0

NSK. BIZKAIA TORNEOA

Amaia Irazustabarrena-Etxaniz/

Galdos-Erasun

2-1

NSK. NAG. EH LIGA

Errekaleor/Amaia

Irazustabarrena-Ariane Arrieta

18-30

NSK. JUB. EH LIGA

Orozko/Enara

Macicior-Ane Kerejeta

15-07

NSK. NAG. UDABERRI

Ekine Balerdi-Eider Otaegi/

Intxurre

30-29

NSK. NAG. UDABERRI

Arraras-Del Rio/Intxurre 1

11-30

MUT. NAG. UDABERRI

Agirre/Zubiarrain

25-9

MUT. NAG. UDABERRI

Eple/Ekaitz

Ezkerra-Ganix Urdangarin

9-25

MUT. NAG. GIP. 7 BARRUAN

Gazteleku/Iker Zurutuza

18-25

WATERPOLOA

MUT. EUSKAL LIGA B

Getxo B-Hernani

6-10

BOLEIBOLA

NSK. EUSKAL LIGA

Bera Bera-Hernani

1-3

MUT. EUSKAL LIGA

Hernani-Voleyviña Logroño

3-2

ERREMONTEA

1GO PARTIDUA

Urrutia II-Martirena/Loitegi-Odei

35-31

2. PARTIDUA

Segurola-Barrenetxea IV/ Urriza-Labaka

31-25

MASTER TXAPELKETA

Juanenea/Aritz Zubiri

30-17

Kronika egunero, euskaraz eta doan jasotzen segi ahal izateko, Kronikalari gehiago behar dira, eta zer esanik ez, proiektu komunikatibo sendo eta profesional bat garatu nahi badugu.
Egin zaitez Kronikalari!