Asteburuko partiduen emaitzak

ERRUGBIA

KADETEAK SUB 18

Bera Bera-Hernani

14-17

INFANTILAK SUB 16 HEG.

Txingudi-Hernani

26-14

INFANTILAK SUB 16 Ipar.

Hernani-Lembeye

14-12

INFANTILAK SUB 14

Hernani-Arrasate

27-10

FUTBOLA

NSK. EUSKAL LIGA

Zarautz-Hernani

2-1

MUT. OHOR. Erreg.

Aretxabaleta-Hernani

2-4

NSK. OHOR. erreg.

Añorga-Hernani

4-2

MUT. Erreg. Pref.

Mundarro-Oiartzun

1-0

MUT. Erreg. pref.

Kostkas-Hernani

1-1

MUT. ERREG. 1go maila

Trintxerpe-Mundarro

2-3

MUT. JUB. NAZIONALA

Antiguoko B-Hernani

1-0

MUT. JUB. Ohor.

Vasconia-Mundarro

1-1

MUT. JUB. Ohor.

Hernani-Ekintza

1-2

MUT. Jub. 1go maila

Urki-Mundarro

0-0

MUT. Jub. 1go maila

Hernani-Sporting de Herrera

4-0

Nsk. Kad. Ohor.

Hernani-Intxaurdi Oiartzun

2-1

MUT. Kad. Ohor.

Mundarro-Vasconia

2-5

Mut. Kad. Ohor.

Antiguoko-Hernani

2-1

NSK. KAD. 1go maila

Mundarro-Usurbil

2-0

MUT. Kad. 1go maila

Mundarro-Urnieta

2-2

MUT. Kad. 1go maila

Hernani-Intxurre B

4-1

Nsk. Inf. Ohor.

Hernani-Zumaiako

0-2

MUT. Inf. Ohor.

Kostkas-Mundarro

3-2

MUT. Inf. Ohor.

Hernani-Martutene

0-1

MUT. Inf. 1go maila

Mundarro-Internacional

0-1

Mut. Inf. 1go maila

Ostadar-Hernani

0-6

mut. inf. txikiak

Lengokoak-Mundarro

0-2

BOLEIBOLA

Mut. Euskal Liga

Hernani-Voleyviña

0-3

Nsk. Gipuz. Liga

Lizardi-Hernani

1-3

Nsk. Kadeteak

Hernani 2-Laskorain

3-0

ESKUBALOIA

Nsk. Jubenilak

Laubide-Mundarro

24-24

Nsk. Jubenilak

Zarautz B-Hernani

37-13

Mut. jubenilak

Egia 3-Hernani

38-32

Nsk. Kadeteak

Mutriku-Hernani

14-24

Mut. Kadeteak

Eibar-Hernani 1

40-40

Mut. kadeteak

Ereintza-Hernani 2

32-30

Nsk. Infantilak

Hernani-Zarautz C

24-21

Mut. Infantilak

Ereintza-Hernani 1

23-26

Mut. Infantilak

Leizaran Horia-Hernani 2

14-20

SASKIBALOIA

MUT. GIPUZ. 1GO MAILA

Take-Hernani

69-58

Mut. Gipuz. 1go maila

Debasket-Mundarro

63-55

Nsk. Gipuz. 2. maila

Mundarro-Axular

40-36

Nsk. Gipuz. 2. maila

Tecnun-Mundarro

46-66

Mut. Gipuz. 3. maila

Mundarro-Contubi

76-40

Mut. Gipuz. 3. maila

Hernani-Alde Zaharra B

50-88

Nsk. Jubenilak

Oiartzun-Mundarro

42-30

Mut. Jubenilak

Atletico SS-Hernani

62-52

Mut. Kadeteak

Hernani-Easo Igeldo

47-60

Mut. Kadeteak

Mundarro 2-Askatuak

57-60

Mut. kadeteak

Oiarso-Mundarro 1

47-44

Mut. Infantilak

Ordizia-Hernani

20-42

mut. infantilak

Internacional-Mundarro

26-47

ERREMONTEA

1go partidua

Urrutia II-Larrañaga/
Etxarri-Garces

35-31

Sagardoaren Txap.

Urriza-Arruarte/Segurola-Ion

34-40

3. partidua

Matxin III-Barrenetxea IV/Ezkurra II-Azpiroz

37-40

4. Partidua

Ansa II-Zubiri/
Juanenea-Aizpuru III

30-24

ESKU PELOTA

Mut. Binakako Txap.

Olaizola II-Aranguren/
Laso-Albisu

22-10

Mut. Profesionalak

Etxeberria-Bikuña/
Salaberria-Ladis Galarza

22-14

Mut. Jub. EH Txap.

Lizeaga-Lizeaga/Lagun Onak

8-22

Mut. Nag. Trinketean

Pagola-Alvarez/Eple

40-32

Mut. Jub. Trinketean

Mujika-Oiartzabal/Oiarpe

22-40

Mut. Kad. Trinketean

Alegria-Arluziaga/Behar Zana

28-40

MUT. NAGUSIAK

Huarte-Ioritz Arrieta

1-2

MUT. NAGUSIAK

Ojuel-Sánchez /Najerino

2-0

Mut. Nag. Udaberri

Zestoa/Uitzi-Altuna

13-22

Mut. Infantilak

Intza/Gorrotxategi-Urdangarin

6-18

Mut. Infantilak

Gure Txeru/Moral-Urrutia

18-4

Mut. Infantilak

Artola-Txintxurreta/Lagunak

10-18

Mut. Infantilak

Iturbe-Elizazu/Behar Zana

18-7

Mut. Infantilak

Ilunpe/Pascual-Azpeitia

16-18

Mut. Infantilak

Orio/Alberdi-Otaño

18-16

Mut. ALEBINAK

Arretxe-Alberdi/Sendiekintza

4-16

Herrerako Txap.

Manterola-Urdanpilleta/
Alde Zaharra

10-22

Mendialdeko Txap.

Oihan Legarreta-Sagastibeltza/Dorronsoro-Galartza

17-18

Mendialdeko Txap.

Elizegi-Manterola/Navarro-Goldarazena

22-19

Mendialdeko Txap.

Apezetxea-Ugartemendia/Olaizola-Sagastibeltza

18-15

Mendialdeko Txap.

Aizkorbe/Galartza

22-16

Iruritako Txap.

Martin-Pascual/Ultzama

5-18

Amaiurreko Txap.

Deskarga-Elizegi/Bortziriak

18-13

PALA

Nsk. EH Irekia elite

Irazustabarrena-Mendizabal/Murillo-Saez

26-30

Nsk. EH Irekia 2. maila

Garazi-Olatz/Aia

30-20

Nsk. Nag. Trinketean

Intxurre/Hernani 1

20-30

Nsk. Nag. Trinketean

Hernani 3/Hernani 2

21-30

Nsk. Nag. Trinketean

Hernani 4/Ramuntxo

30-27

hondarribiako Txap.

Tijero-Sorabilla/Osa-Ezkurdia

20-11

hondarribiako Txap.

Osa-Ezkurdia/Etxegia

7-20

Hondarribiako Txap.

Tijero-Sorabilla/Osa-Ezkurdia/Etxegia

, 18-20