Asteburuko partiduak

ERRUGBIA

KADETEAK SUB 18

Bera Bera-Hernani

Anoetan

Gaur 15:30

INFANTILAK SUB 16 HEG.

Txingudi-Hernani

Plaiaundin

Gaur 11:15

INFANTILAK SUB 16 Ipar.

Hernani-Lembeye

Hendaian

Gaur 14:00

ALEBINAK SUB 14

Hernani-Arrasate

Landaren

Gaur 11:00

FUTBOLA

NSK. EUSKAL LIGA

Zarautz-Hernani

Asti-Txikin

Gaur 15:30

MUT. OHOR. Erreg.

Aretxabaleta-Hernani

Ibarran

Bihar 16:30

NSK. OHOR. erreg.

Añorga-Hernani

Rezolan

Gaur 16:30

MUT. Erreg. Pref.

Mundarro-Oiartzun

Zarkumendegin

Gaur 15:30

MUT. Erreg. pref.

Kostkas-Hernani

Matigoxotegin

Gaur 15:30

MUT. ERREG. 1go maila

Trintxerpe-Mundarro

Trinxerpen

Bihar 17:00

MUT. JUB. NAZIONALA

Antiguoko B-Hernani

Asdf

Asdf

MUT. JUB. Ohor.

Vasconia-Mundarro

Puion

Bihar 16:30

MUT. JUB. Ohor.

Hernani-Ekintza

Zubipen

Bihar 16:30

MUT. Jub. 1go maila

Urki-Mundarro

Unben

Bihar 17:45

MUT. Jub. 1go maila

Hernani-Sporting de Herrera

Zubipen

Gaur 16:30

Nsk. Kad. Ohor.

Hernani-Intxaurdi Oiartzun

Zubipen

Gaur 12:00

MUT. Kad. Ohor.

Mundarro-Vasconia

Zarkumendegin

Bihar 10:00

Mut. Kad. Ohor.

Antiguoko-Hernani

Berion

Gaur 11:50

NSK. KAD. 1go maila

Mundarro-Usurbil

Zarkumendegin

Gaur 12:00

MUT. Kad. 1go maila

Mundarro-Urnieta

Zarkumendegin

Gaur 10:00

MUT. Kad. 1go maila

Hernani-Intxurre B

Zubipen

Bihar 12:30

Nsk. Inf. Ohor.

Hernani-Zumaiako

Zubipen

Bihar 09:00

MUT. Inf. Ohor.

Kostkas-Mundarro

Cesar Beniton

Gaur 11:45

MUT. Inf. Ohor.

Hernani-Martutene

Zubipen

Bihar 10:30

MUT. Inf. 1go maila

Mundarro-Internacional

Zarkumendegin

Gaur 12:00

Mut. Inf. 1go maila

Ostadar-Hernani

Michelinen

Gaur 12:30

MUT. INF. TXIKIAK

Lengokoak-Mundarro

Cesar Beniton

Bihar 10:30

SASKIBALOIA

MUT. GIPUZ. 1GO MAILA

Take-Hernani

Usabalen

Gaur 15:30

Mut. Gipuz. 1go maila

Debasket-Mundarro

Deban

Gaur 18:00

Nsk. Gipuz. 2. maila

Tecnun-Mundarro

Tecnunen

Bihar 16:00

Mut. Gipuz. 3. maila

Hernani-Alde Zaharra B

Kiroldegian

Gaur 16:00

Nsk. Jubenilak

Oiartzun-Mundarro

Elorsoron

Bihar 12:00

Mut. Jubenilak

Atletico SS-Hernani

Aieten

Gaur 20:00

Mut. Kadeteak

Hernani-Easo Igeldo

Kiroldegian

Bihar 12:00

Mut. Kadeteak

Mundarro 2-Askatuak

Kiroldegian

Gaur 11:30

Mut. kadeteak

Oiarso-Mundarro 1

Don Boscon

Gaur 12:00

Mut. Infantilak

Ordizia-Hernani

Majorin

Gaur 10:45

Mut. Infantilak

Internacional-Mundarro

Monsen

Gaur 09:15

BOLEIBOLA

Mut. Euskal Liga

Hernani-Voleyviña

Kiroldegian

Gaur 16:00

Nsk. Gipuz. Liga

Lizardi-Hernani

Zarautzen

Gaur 18:30

Nsk. Kadeteak

Hernani 2-Laskorain

Kiroldegian

Gaur 12:00

ESKUBALOIA

Nsk. Jubenilak

Laubide-Mundarro

Bikuñan

Gaur 16:00

Nsk. Jubenilak

Zarautz B-Hernani

Zarautzen

Gaur 16:00

Mut. jubenilak

Egia 3-Hernani

Egian

Gaur 18:30

Nsk. Kadeteak

Mutriku-Hernani

Mutrikun

Gaur 10:30

Mut. Kadeteak

Eibar-Hernani 1

Unibertsitatean

Gaur 10:00

Mut. kadeteak

Ereintza-Hernani 2

Beraunen

Gaur 19:00

Nsk. Infantilak

Hernani-Zarautz C

Kiroldegian

Bihar 10:15

Mut. Infantilak

Ereintza-Hernani 1

Errenterian

Gaur 09:15

Mut. Infantilak

Leizaran Horia-Hernani 2

Allurralden

Gaur 10:15

PALA

Nsk. EH Irekia elite

Irazustabarrena-Mendizabal/Murillo-Saez

Mallabian

Gaur 16:00

Nsk. EH Irekia 2. maila

Garazi-Olatz/Aia

Mallabian

Gaur 16:00

Nsk. Nag. Trinketean

Hernani 3/Hernani 2

Gaskan

Bihar 10:00

Nsk. Nag. Trinketean

Intxurre/Hernani 1

Gaskan

Bihar 10:30

Nsk. Nag. Trinketean

Hernani 4/Ramuntxo

Gaskan

Bihar 11:00

Hondarribiako Txap.

Tijero-Sorabilla/Osa-Ezkurdia

Hondarribian

Gaur 11:00

ESKU PELOTA

Mut. Binakako Txap.

Olaizola II-Aranguren/
Laso-Albisu

Bilbon

Bihar 17:00

Mut. Profesionalak

Etxeberria-Bikuña/
Salaberria-Ladis Galarza

Bilbon

Bihar 17:00

Mut. Jub. EH Txap.

Lizeaga-Lizeaga/Lagun Onak

Zornotzan

Gaur 18:15

Mut. Nag. Trinketean

Pagola-Alvarez/Eple

Iruran

Gaur 16:15

Mut. Jub. Trinketean

Mujika-Oiartzabal/Oiarpe

Iruran

Bihar 11:30

Mut. Kad. Trinketean

Alegria-Arluziaga/Behar Zana

Iruran

Bihar 11:00

Mut. Nag. Udaberri

Zestoa/Erabakitzeke-Altuna

Zestoan

Gaur 10:00

Mut. Infantilak

Intza/Gorrotxategi-Urdangarin

Lasarten

Gaur 16:00

Mut. Infantilak

Gure Txeru/Moral-Urrutia

Getarian

Gaur 17:30

Herrerako Txap.

Manterola-Urdanpilleta/
Alde Zaharra

Herreran

Bihar 10:00

Mendialdeko Txap.

Oihan Legarreta-Sagastibeltza/Dorronsoro-Galartza

Leitzan

Bihar 17:00

Iruritako Txap.

Martin-Pascual/Ultzama

Iruritan

Gaur 18:00

Almandozeko Txap.

Iturbe-Azpeitia/Baztan

Almandozen

Bihar 12:00

Amaiurreko TXap.

Deskarga-Elizegi/Bortziriak

Amaiurren

Bihar 11:00

ERREMONTEA

1go partidua

Urrutia II-Larrañaga/
Etxarri-Garces

Galarretan

Gaur 16:00

Sagardoaren Txap.

Urriza-Arruarte/Segurola-Ion

Galarretan

Gaur 16:30

3. partidua

Matxin III-Barrenetxea IV/Ezkurra II-Azpiroz

Galarretan

Gaur 17:00

4. Partidua

Ansa II-Zubiri/
Juanenea-Aizpuru III

Galarretan

Gaur 17:30