Asteburuko partiduen emaitzak

ERRUGBIA

OHOREZKO MAILA

Hernani-Ciencias

23-41

NSK. EUSKAL LIGA

Landarbaso-La Única

0-107

MUT. 23 URTEZ AZPIKOAK

Hernani-Ciencias

38-5

MUT. KADETEAK (SUB 18)

Gaztedi-Hernani

0-27

MUT. KADETEAK (SUB 16)

XV Des Gaves-Hernani

12-15

MUT. KADETEAK (SUB 16)

Gaztedi-Hernani

57-5

MUT. INFANTILAK (SUB 14)

La Única-Hernani

35-10

FUTBOLA

NSK. EUSKAL LIGA

Erandio-Hernani

1-0

MUT. OHOREZKO ERREGIONALA

Hernani-Anaitasuna

2-1

NSK. OHOREZKO ERREG

Ostadar-Hernani

0-0

MUT. ERREG. PREF.

Mundarro-Roteta

1-1

MUT. ERREG. PREF

Sanpedrotarra-Hernani

1-2

MUT. ERREG. 1GO MAILA

Lengokoak-Mundarro

2-3

MUT. JUB. LIGA NAZ.

Hernani-Danok Bat B

1-3

MUT. JUB. OHOR. MAILA

Real Union-Mundarro

0-1

MUT. JUB. OHOR. MAILA

Santo Tomas Lizeoa-Hernani

3-2

MUT. JUB. 1GO MAILA

Mundarro-Lagun Onak

2-1

MUT. JUB. 1GO MAILA

Sporting Herrera-Hernani

1-3

NSK. KAD. OHOR. MAILA

Zumaiako-Hernani

0-1

MUT. KAD. OHOR. MAILA

Mundarro-Oiartzun

2-1

MUT. KAD. OHOR. MAILA

Hernani-Real Union

0-1

MUT. KAD. 1GO MAILA

Urnieta B-Mundarro

2-2

MUT. KAD. 1GO MAILA

Intxurre-Hernani

0-7

NSK. INF. OHOR. MAILA

Hernani-Oiartzun

3-0

MUT. INF. OHOR. MAILA

Beti Ona-Mundarro

1-1

MUT. INF. OHOR. MAILA

Oiartzun-Hernani

1-1

MUT. INF. 1GO MAILA

Mundarro-Sporting Herrera

6-2

MUT. INF. 1GO MAILA

Hernani-Danena

3-3

MUT. INF. TXIKIAK

Hondarribi-Hernani

2-1

SASKIBALOIA

MUT. GIPUZKO 1. MAILA

Mundarro-Hernani

59-64

NSK. GIPUZ. 2. MAILA

Saski Axular-Mundarro

57-49

MUT. GIPUZ. 3. MAILA

Ostadar-Hernani

47-56

MUT. GIPUZ. 3. MAILA

Elorri Aldapa-Mundarro

51-63

NSK. JUNIORRAK

Mundarro-Atletico SS

15-54

MUT. KADETEAK

Bergara Soraluze-Hernani 

54-46

MUT. KADETEAK

Mundarro 1-Easo Arano

45-58

MUT. KADETEAK

Zast Orio-Mundarro 2

25-75

MUT. INFANTILAK

Larramendi-Hernani

67-28

MUT. INFANTILAK

Oiarso Haundi-Mundarro

64-23

BOLEIBOLA

MUT. EUSKADIKO LIGA

Navarmutilak-Hernani

0-3

NSK. GIPUZKOAKO LIGA

Goierri S-Hernani

0-3

NSK. KADETEAK

Hernani 1-Fortuna 1

0-3

NSK. KADETEAK

Hernani 2-Lizardi

3-0

NSK. INFANTILAK

Laskorain-Hernani 1

1-3

NSK. INFANTILAK

Hernani 2-Lizardi

3-0

ESKUBALOIA

NSK. JUBENILAK

Pulpo-Mundarro

27-24

NSK. JUBENILAK

Hernani-Egia

19-19

MUT. JUBENILAK

Hernani-Egia 3

33-36

NSK. KADETEAK

Hernani-Mutriku

19-17

MUT. KADETEAK

Hernani-Bidasoa

29-32

MUT. KADETEAK

Hernani-Arrasate

23-35

NSK. INFANTILAK

Hernani-Irauli

26-16

MUT. INFANTILAK

Hernani-Ereintza

32-21

MUT. INFANTILAK

Hernani-Leizaran

15-24

ERREMONTEA

1go partidua

Urrutia II-Zubiri/Barricart-Garces

35-29

2. partidua

Juanenea-Barrenetxea IV/
Urriza-Agirrezabala

40-36

3. partidua

Segurola-Ion/Matxin III-Azpiroz

30-40

4. partidua

Goikoetxea V-Larrañaga/Aldabe-
-Arruarte

30-16

PELOTA

MUT. NAGUSIAK

Buruzgain/Ojuel-Labaka

22-9

MUT. INFANTILAK

Artola-Txintxurreta/Gazteleku

18-9

MUT. INFANTILAK

Iturbe-Elizazu/Gazteleku

12-18

MUT. INFANTILAK

Alberdi-Otaño/Añorga

14-18

MUT. INFANTILAK

Pascual-Azpeitia/Alde Zaharra

18-11

MUT. INFANTILAK

Moral-Urrutia/Alde Zaharra

15-18

MUT. ALEBINAK

Zestoa/Alberdi-Arretxe

11-16

MUT. NAG. TRINK.

Urnieta/Unai Alvarez

26-40

MUT. JUB. TRINK

Oinatz Insausti/Behar Zana

16-35

MUT. JUB. TRINK

Oiarpe/Mikel Lasa

35-8

MUT. KAD. TRINK.

Behar Zana/Mattin Arluziaga

29-30

MUT. KAD. TRINK

Behar Zana/Unai Etxarr

30-22

ZANGOZAKO TXAP.

Xabier Apaolaza/Zugarralde

18-9

IRURITAKO TXAP.

Iturbe-Txintxurreta/Erreka

16-18

LESAKAKO TXAP.

Urtzi-Lasa/Erreka

15-18

IBAETAKO TXAP.

Zapiain-Etxarri/Goikoetxea-Ezama

22-15

IBAETAKO TXAP.

Artaraz-Aranburu/Jara-Sorondo

7-22

IBAETAKO TXAP.

Arizmendi-Zalakain/Ariztegi-Olano

12-22

ARETAKO TXAP.

Gorka-Lizeaga/Murua-Arbizu

14-22

PALA

NSK. NAGUSIAK

Oberena/Irazustabarrena-Arrieta

30-17

NSK. JUBENILAK

Mazizior-Urdangarin/Gure Pilota

13-15

NSK. JUBENILAK

Hernani 3/Hernani 2

24-30

NSK. JUBENILAK0

Zumaia/Hernani 1

30-20

NSK. KADETEAK

Iriondo-Barrenetxea-Kerejeta/Elorrio/
Ataun

18-20/
17-20