Asteburuko partiduak

ERRUGBIA

Mut. Ohorezko Maila

Hernani-Burgos

Landaren

Gaur 17:00

Nsk. Euskal Liga

Durango-Landarbaso

Arripausuetan

Gaur 16:00

Mut. 23 urtez azpikoak

Hernani-Burgos

Landaren

Gaur 15:00

Kadeteak (sub18)

Rioja-Hernani Atletico

Pradoviejon

Gaur 13:30

Kadeteak (sub16)

Rioja-Hernani Atletico

Pradoviejon

Gaur 12:15

FUTBOLA

Nsk. Euskal Liga

Sestao River-Hernani

Galindon

Bihar 17:00

Mut. Ohorezko Erreg.

Real Union-Hernani

Galen

Gaur 16:00

Nsk. Ohorezko Erreg.

Hernani-Lagun Onak

Zubipen

Bihar 16:30

Mut. Erreg. Pref.

Oiartzun-Mundarro

Karla Lekuonan

Gaur 16:15

Mut. Erreg. Pref.

Hernani-Kostkas

Zubipen

Gaur 18:30

Mut. Erreg. 1go maila

Mundarro-Lengokoak

Zarkumendegin

Gaur 17:45

Mut. Jub. Liga Nazionala

Hernani-Vasconia

Zubipen

Gaur 16:30

Mut. Jub. Ohor. maila

Mundarro-Trintxerpe

Zarkumendegin

Gaur 15:30

Mut. Jub. Ohor. maila

Vasconia-Hernani

Puion

Bihar 16:00

Mut. Jub. 1go maila

Orereta-Mundarro

Beraunen

Gaur 16:00

Mut. Jub. 1go maila

Ostadar-Hernani

Michelinen

Gaur 12:00

Nsk. Kad. Ohor. maila

Intxaurdi-Hernani

Cesar Beniton

Gaur 11:30

Mut. Kad. Ohor. maila

Real Union-Mundarro

Galen

Bihar 12:00

Mut. Kad. Ohor. maila

Hernani-Hondarribia

Zubipen

Bihar 12:00

Nsk. Kad. 1go maila

Intxaurdi-Mundarro

Puion

Gaur 13:15

Mut. Kad. 1go maila

Mundarro-Sporting Herrera

Zarkumendegin

Gaur 09:00

Mut. Kad. 1go maila

Hernani-Billabona

Zubipen

Bihar 18:30

Nsk. Inf. Ohor. maila

Hernani-Touring

Zubipen

Gaur 10:00

Mut. Inf. Ohor. maila

Mundarro-Hondarribia

Zarkumendegin

Gaur 13:00

Mut. Inf. Ohor. maila

Antiguoko-Hernani

Berion

Bihar 12:00

Mut. Inf. 1go maila

Mundarro-Sanse

Zarkumendegin

Bihar 11:15

Mut. Inf. 1go maila

Hernani-Intxurre

Zubipen

Bihar 10:00

Mut. Inf. Txikiak

Mundarro-Igeltegi

Zarkumendegin

Gaur 11:00

Mut. Inf. Txikiak

Hernani-Urnieta

Zubipen

Gaur 12:00

Mut. Aleb. A

Ostadar-Mundarro

Rezolan

Bihar 09:30

Mut. Aleb. A

Añorga-Hernani

Rezolan

Bihar 09:30

Mut. Aleb. 1go urtea

Mundarro-Allerru

Zarkumendegin

Bihar 10:00

SASKIBALOIA

Mut. Gipuzk. 1go maila

Oiartzun-Hernani

Elorsoron

Gaur 16:00

Mut. Gipuzk. 1go maila

Donosti Dolphins-Mundarro

Benta Berrin

Gaur 16:00

Mut. Gipuzk. 3. maila

Hernani-BKL

Kiroldegian

Bihar 12:00

Mut. Gipuzk. 3. maila

Erroibide Irun-Mundarro

Azken Portun

Gaur 20:00

Nsk. Jubenilak

Askatuak-Mundarro

Paco Yoldin

Gaur 18:00

Mut. Jubenilak

Iraurgi-Hernani

Azkoitian

Gaur 16:00

Mut. Kadeteak

Take-Hernani

Usabalen

Gaur 10:30

Mut. Kadeteak

Mundarro 1-Antigua Luberri B

Kiroldegian

Gaur 11:30

Mut. Kadeteak

Easo-Mundarro 2

Loiolan

Gaur 16:00

Mut. Infantilak

Askatuak Gorri-Hernani

Paco Yoldin

Bihar 12:00

Mut. Infantilak

Erroibide Irun-Mundarro

Azken Portun

Bihar 10:00

Mut. Kadeteak

Urola-Hernani

Zumarragan

Gaur 16:15

Mut. Kadeteak

Hernani-Elgoibar

Kiroldegian

Gaur 16:00

Nsk. Infantilak

Egia 1-Hernani

Paco Yoldin

Bihar 10:00

Mut. Infantilak

Ereintza-Hernani

Pasaian

Gaur 13:00

Mut. Infantilak

Hernani-Eibar

Kiroldegian

Gaur 13:00

ESKU PELOTA

Mut. Nag. 1go maila

Eple/Urkizu-Labaka

Errenterian

Gaur 10:00

Mut. Nagusiak 3. maila

Gazteleku/Arizmendi-Altuna

Andoainen

Gaur 16:30

Mut. Jub. 1go maila

Lizeaga-Lizeaga/Murumendi

Txomiñenen

Bihar 10:30

Mut. Kadeteak 2. maila

Tolosa/Garaiar-Alegria

Tolosan

Gaur 11:30

Mut. Infantilak

Eñaut Otaño/Zumaia

Hernanin

Gaur 15:00

Mut. Infantilak

Oier Azpeitia/Zazpi Iturri

Hernanin

Gaur 15:20

Mut. Infantilak

Unax Pascual/Behar Zana

Hernanin

Gaur 15:40

Mut. Infantilak

Jon Urrutia/Tolosa

Hernanin

Gaur 16:00

Mut. Infantilak

Ianitz Gorrotxategi/Gazteleku

Hernanin

Bihar 12:00

Mut. Infantilak

Urko Moral/Alde Zaharra

Hernanin

Bihar 12:30

Mut. Infantilak

Sagardia/Elizegi

Elizondon

Gaur 10:00

Mut. Alebinak

Manex Alberdi/Behar Zana

Hernanin

Gaur 16:20

Mut. Alebinak

Joseba Arretxe/Kuku

Hernanin

Gaur 16:40

Mut. Alebinak

Oinatz Gaskon/Behar Zana

Hernanin

Gaur 17:00

Mut. Alebinak

Xabier Gomez/Txapagain

Hernanin

Gaur 17:20

Josetxo Ezkurra Txap.

Garaikoetxea-Aiur Elizazu/Dima

Oronozen

Bihar 12:30

Josetxo Ezkurra Txap.

Unax Uitzi-Labaka/Oberena

Elizondon

Bihar 10:30

Josetxo Ezkurra Txap.

Apaolaza-Insausti II/Barañain

Elizondon

Gaur 17:00

Josetxo Ezkurra Txap.

Oiartzabal-Mujika/Ultzama

Elizondon

Bihar 10:00

Josetxo Ezkurra Txap.

Macicior-Oses/Añorga

Goizuetan

Bihar 11:00

Egiako Txap.

Arrieta-Lizeaga/
Urbieta-Irazustabarrena

Egian

Bihar 12:00

BOLEIBOLA

Mut. Euskadiko Liga

Udapa-Hernani

Gasteizen

Gaur 19:00

Nsk. Kadeteak

Fortuna 2-Hernani 2

Pio Barojan

Gaur 12:00

Nsk. Infantilak

Hernani 1-Summa Aldapeta

Kiroldegian

Gaur 13:00

Nsk. Infantilak

Hernani 2-Fortuna Txiki

Kiroldegian

Gaur 13:00

ESKUBALOIA

Nsk. Jubenilak

Mundarro-Eibar

Kiroldegian

Gaur 18:00

Nsk. Jubenilak

Laubide-Hernani

Legazpin

Bihar 10:30

Mut. Jubenilak

Hernani-Amenabar B

Kiroldegian

Gaur 18:00

Nsk. Kadeteak

Hernani-Leizaran Horia

Kiroldegian

Bihar 10:15

Mut. Kadeteak

Urola-Hernani

Zumarragan

Gaur 16:15

Mut. Kadeteak

Hernani-Elgoibar

Kiroldegian

Gaur 16:00

Nsk. Infantilak

Egia 1-Hernani

Paco Yoldin

Bihar 10:00

Mut. Infantilak

Ereintza-Hernani

Pasaian

Gaur 13:00

Mut. Infantilak

Hernani-Eibar

Kiroldegian

Gaur 13:00

PALA

Nsk. NaG. 1go maila

Su-Berri 2/Arrieta-Huizi

Anoetan

Gaur 17:00

Nsk. Nag. 2. maila

Ataun/Araiztegi-Gutierrez

Ataunen

Gaur 17:00

Nsk. Jubenilak

Barrenetxea-Iriondo/Kerejeta-Macicior

Hernanin

Bihar 11:00

Nsk. Jubenilak

Miner-Zugasti-Barrenetxea/Intxurre 3

Hernanin

Bihar 11:30

ERREMONTEA

1go partidua

Zubiri/Garces

Galarretan

Gaur 16:00

2. partidua

Etxarri-Barrenetxea IV/Segurola-Endika

Galarretan

Gaur 16:00

3. partidua

Urriza-Azpiroz/
Uterga-Etxeberria III

Galarretan

Gaur 16:00

4. partidua

Beñat-Larrañaga/
Goikoetxea V-Labaka

Galarretan

Gaur 16:00

TXIRRINDULARITZA

Zikuñako Ama

Altzako elkartera (22 kilometro)

Zinkoeneatik

Bihar 09:00